tupperwaremutfakta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tupperwaremutfakta

Kadınlar ve Mutfağa dair herşey...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Peynir Dünyası

3 posters
YazarMesaj
lysis2

Peynir Dünyası Empty
MesajKonu: Geri: Peynir Dünyası   Peynir Dünyası Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 2:31 am

bende en büyük peynir dünyası var.aynı anda kaşar,beyaz peynir ve tel peyniri saklıyorum.beyaz peyniri havlu kağıtla suyunu alıp koyuyorum 1 aya yakın bozulmadı bende.memnunum
lysis2

Peynir Dünyası Empty
MesajKonu: Geri: Peynir Dünyası   Peynir Dünyası Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 3:01 pm

BU ARADA ALMIŞKEN EN BÜYÜĞÜNÜ ÖNERİRİM.KAŞARLAR,TEL PEYNİR,BEYAZ PEYNİR,EZİNE PYNİRLERİM KARDEŞ KARDEŞ YAŞIYORLAR.BİZ DE AFİYETLE YİYORUZ.
lysis2

Peynir Dünyası Empty
MesajKonu: Geri: Peynir Dünyası   Peynir Dünyası Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 2:59 pm

NE PEYNİRLER KÜFLENDİ.TAZELİĞİNİ KAYBETTİ.ÇÖPE ATMAKTAN ARTIK RAHATSIZLIK DUYUYORSUN.NEMLİ İKLİME SAHİP BİR BÖLGEDEYİM.PEYNİR DÜNYASI ÖNERİLDİ ALDIM.KULLANDIM VE 1 AY TAPTAZE,KÜFSÜZ,ÇÖPE ATMADAN YE.KEŞKE TUPPERWARE BUZDOLABI DA ÜRETSE.GÜYA BENİM BUZDOLABIM SEBZELER İÇİN ÖZEL ISI BÖLMESİ VARDI.HİKAYE.İSRAFA HAYIR.SAĞOL TUPPER.
Admin
Admin
Admin

Peynir Dünyası Empty
MesajKonu: Geri: Peynir Dünyası   Peynir Dünyası Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 7:50 am

Merhaba;

Kompaktus ürünü beyaz beynir saklamak için ideal. Ama akdenizde güzel ben onu kullanıyorum.

Ayrıca günlük tüketeceğin kadar normal beyaz peyniri peynir dünyasında saklayabilirsin, bir çok peyniri bir arada saklamak istiyorsan beyaz beynir yerine kuru olanları tercih etmelisin. suyu akıp diğer peynirleri ıslatabilir.

Ve kullanırken şunlara mutlaka dikkat et:

NEM KONTROL SİSTEMİNİ ELDE YIKAYIN.
NEM KONTROL SİSTEMİNİN İŞYELİYİŞİNİ ENGELLEDİĞİ İÇİN
ÜSTÜNE BİŞEY KOYMAYIN.
http://tupperwaremutfakta.yetkinforum.com
zynpbc
moderatörler

Peynir Dünyası Empty
MesajKonu: Peynir Dünyası   Peynir Dünyası Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 7:49 am

merhabalar peynir saklamada kullanılan mini peynir dünyası sadece kutu yanikaşar tulum gibi peynirleri saklamak için mi uygun? peki taze ve yağlı peynirlerimizi saklamaz mı ? bir de akdeniz tabii ızgarası da olacak galiba taze peyniri o mu daha iyi saklıyor öyle duymuştum o yüzden soruyorum teşekkürler

Peynir Dünyası
1 sayfadaki 1 sayfası