tupperwaremutfakta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tupperwaremutfakta

Kadınlar ve Mutfağa dair herşey...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

elınde urun olanlara seslenıyom

5 posters
YazarMesaj
yıldız

elınde urun olanlara seslenıyom Empty
MesajKonu: Geri: elınde urun olanlara seslenıyom   elınde urun olanlara seslenıyom Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 12:45 am

evet size hak veriyorum tapırda indirimler hediyeler bitmez sürekli bir gaz halindeyiz bende biraz ara vericem 3000 tl lik ürün de benim elimde var ben 2 yıldır bu işi yapıyorum elimde hiç ürün tükenmedi sürekli devir daim oluyo sürekli yeni çevre farklı kişilerle tanışmamız lazım inşallah bir an önce tüketiriz ürünleri hayırlısıyla.
benan
moderatörler

MesajKonu: Geri: elınde urun olanlara seslenıyom   elınde urun olanlara seslenıyom Icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 9:15 pm

evt canım ıyı olur tabı
cicim

cicim

MesajKonu: Geri: elınde urun olanlara seslenıyom   elınde urun olanlara seslenıyom Icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 8:19 am

Haklısın Benancığım. Ben bu ay üye oldum. Zaten bu ürünleri kendime almak yapabilirsem de satış yapabilmek için üye olmuştum. Üye olmadan evvel de sormuştum. Ne kadar süre sipariş vermezsem üyeliğim düşer diye. Bu yüzden de aktifliğim nasıl olsa gerçekleştiği için çok abartıp da devamlı kendime ürün yazmayı düşümnmüyorum. Ama şu da var;

Eğer benim istediğim ürünler sadece o hafta için 1 tane sipariş verilebiliyorsa; tanıdıklarımdan da aynı üründen isteyen olursa sizlerin stoklarından karşılayabiliriz. Böylelikle sizlerin stoklarını da eritmiş oluruz. Razz
http://cicim.blogcu.com
aaaa

aaaa

MesajKonu: Geri: elınde urun olanlara seslenıyom   elınde urun olanlara seslenıyom Icon_minitimePtsi Ara. 21, 2009 6:45 pm

size katılıyorum çok hakılısınz benmde elimde 1500 tl lik urun var ve bu ürünleri satmaya kalkarsam sipariş bulamıorum sipariş alırsam elimdekileri satmakta zorlanıyorum.ama en doğrusu cepten eklememek artık böyle yapıcam
beyzaa

MesajKonu: Geri: elınde urun olanlara seslenıyom   elınde urun olanlara seslenıyom Icon_minitimePtsi Ara. 21, 2009 5:20 pm

dogru söylüyon bende artık cepten vermeyecegim şuan yaklaşık 2000tl civarında ürün var elimde
benan
moderatörler

MesajKonu: Geri: elınde urun olanlara seslenıyom   elınde urun olanlara seslenıyom Icon_minitimePtsi Ara. 21, 2009 3:44 pm

sonra buradakı arkadaslar elındekı urunlerı ısterlerse degıs tokus yapalım
benan
moderatörler

MesajKonu: elınde urun olanlara seslenıyom   elınde urun olanlara seslenıyom Icon_minitimePtsi Ara. 21, 2009 3:43 pm

arkadaslar elınde urunler varken sıparıs vermeyın stok yapmayın tapırda ındırım ve hedıye bıtmez lutfen arkadaslar bıraz dıkkat edelım sımdı herkes elındekı urunlerın toplamını yazsın ortaya ne cıkacak bı gorelım mantıklı dusunun para kolay kazanılmıyo

elınde urun olanlara seslenıyom
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ürün değişimi
» Arkadaşlar Üyeliği Ücretsiz Yeni Bir İş Fırsatı
» Süper Star 6 Litre kataloga olmayan ürün