tupperwaremutfakta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tupperwaremutfakta

Kadınlar ve Mutfağa dair herşey...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ

+2
ozlem.05
mucize şekerler
6 posters
YazarMesaj
?Ç ÇAMA?
Misafir

DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ Empty
MesajKonu: PARA   DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 11:14 am

ARKADAŞLAR EVDE PAZARLAMA EŞE DOSTA KATALOG İLE SATIŞTA İYİ PARA VAR BİLİYORSUNUZ. İÇ ÇAMAŞIR İŞİNİ DÜŞÜNÜRSENİZ GÖRÜŞELİM.. DETAYLI BİLGİ VEREBİLİRİM 505 2382776 ÇALDIRIN ARARIM
benan
moderatörler

MesajKonu: Geri: DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ   DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:20 am

nilgün demiş ki:
merhaba tupperware üyelik için ne yapmamız gerekiyor bana yardımcı olabilirmisiniz acaba
bende ankaradayım ıstersenız yardımcı olurum ankarali.1017@hotmail.com
ösbar

MesajKonu: Geri: DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ   DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 9:07 pm

üye olmak için bir gurup lideriyle diyaloğa geçmeniz gerekir size yardımcı olabilirim
05065878006 yı çaldırın sizi arayayım
nilgün
Üyelerim

MesajKonu: Geri: DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ   DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 7:42 pm

merhaba tupperware üyelik için ne yapmamız gerekiyor bana yardımcı olabilirmisiniz acaba
ozlem.05

MesajKonu: Geri: DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ   DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 8:06 am

teşekkürler gülcem...ben şu anda amasyada değilim..eşimin işi dolayısıyla başka bir şehirdeyiz...bu sene tayinimiz çıkıyor...inşallah gittiğimiz ilde yapmayı düşünüyorum...görüşmek üzere
http://www.farmasimlize.com
gülcem

MesajKonu: Geri: DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ   DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 8:49 am

özlem 05 amasyaydı deilmi üye olacağn zaman haberleselim grubuma alayım seni hemde yakından takibin kolay olur canım saygılar
ozlem.05

MesajKonu: Geri: DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ   DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 6:43 pm

merhaba ...üyelik ücreti 40 tl ymiş...ne zamana kadar acaba...
http://www.farmasimlize.com
mucize şekerler

mucize şekerler

MesajKonu: DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ   DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 10:49 am

Tupperware danışmanı olmak, bu büyülü dünyaya adım atmak, her hafta farklı promosyon heyecanını, aktivite hediyeleri ve diğer Tupperware güzelliklerini yaşamak isteyenler bu adrese mail atarak bilgi alabilirler

years1453_1984_1453@hotmail.com

DANIŞMAN OLMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3 kat zeki olmak mümkün